Střešní nosiče

Chystáte se na dovolenou, cesty,  na prázdniny k vodě či do hor? Možná i Vy uvažujete,  jak bezpečně a spolehlivě řešit přepravu kol, kajaku, nebo lyží na zimní dovolenou.  Řešením nemusí být kupování či půjčování většího automobilu nebo přívěsu, ale vylepšení pro Vaše auto střešním nosičem Thule. Thule vyrábí i vyvíjí,  a prodává systémy –  střešní nosiče, pomoci kterých rozšíříte účelnost – úložný prostor vozidla podle Vašich potřeb.  A to vždy bezpečně,  ale taky moderně.

Nejen velké rodiny, sportovci,  ale i lidé s menším vozem jistě ocení rozšíření prostoru pro přepravované věci. Střešní nosiče Thule nabízejí „dokonalou montáž“ pro více než 1500 modelů aut.  Spolehlivě Vám budou sloužit také v náročném terénu a nepřízni počasí, jako je silný vítr, déšť, sníh, oblevy a námrazy či prach.

Thule je světovou jedničkou ve výrobě, vývoji střešních nosičů, která vyplynula z úzké spolupráce s designéry velkých automobilek, proto pokud dáváte přednost kvalitě bude Vašim silným a spolehlivým partnerem na cestách. Vy pak budete moci být v klidu, na Vašich dobrodružných cestách a výpravách.

Aby jste svou investici do těchto střešních nosičů měli usnadněnou,  je možné v klidu domova zvážit a vybrat nosič pro Vás vhodný.  Eshop se střešními nosiči Thule Vám také nabízí odborné poradenství pro výběr vhodného nosiče, dle toho k přepravě jakého sportovního náčiní jej budete potřebovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *